Aktuálny TV program
na dnes a na celý týždeň
Nastavenia
Filmy
Seriály
Zábava
Šport
Relácie pre deti
Dokumenty
Hudba
Rebríčky
Banky.sk
Poistovne.sk
Vianoce.sk
Tv-program.sk
Piatok
Dnes
Zajtra
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
Celý deň
Celý deň
Večer
Typ stanice
Všeobecné
Filmové
Dokumentárne
Spravodajské
Hudobné
Športové
Detské
Erotické
Slovenské
České
Životný štýl
Rodinné
Maďarské
Nemecké
Kresťanské
Anglické
Program na piatok
Predchádzajúci slajd
Zootropolis
Nova Cinema
-
20:00
Rosamunde Pilcher: Láska na pevnine
Prima Love
-
12:00
Na hraniciach
Cinemax
-
20:00
Stormagedon
Prima Cool
-
22:30
Katarína Veľká III - Samozvanci
Dvojka
-
20:35
Frajeri vo Vegas
Filmbox Premium
-
16:40
Sestřičky
Prima Love
-
21:55
Lassie sa vracia
JOJ Cinema
-
11:40
Príkaz zabiť
JOJ
-
22:50
Duch 2: Láska navždy
Filmbox Premium
-
18:25
Následujúci slajd
JOJ
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:50
Prvé oddelenie
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami
18
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:45
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Zase ona!
22:50
Príkaz zabiť
00:50
Riskuj!
01:30
Noviny TV JOJ
02:15
Nákupné maniačky
03:25
Nová záhrada
04:10
Bez servítky
Markíza
PORADÍME: Získajte úrok 6,1% ročne
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Varte s nami
08:35
Zámena manželiek
09:45
Mama na prenájom
82
10:40
Dunaj, k vašim službám
8
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:55
Mentalista
20
13:50
Mentalista
21
14:50
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom
83
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Ruža pre nevestu
22:55
Chlap na střídačku
01:10
Amazing Spider-Man
03:30
Mentalista
20
04:10
Mentalista
21
04:55
Susedské prípady
Jednotka
Poď študovať k nám. Získaj štátnu podporu až 16 500 € na 3 roky!
05:00
Počasie
05:05
Občan za dverami
05:35
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:25
Neposlušní
08:55
Detektívi zo severu
1
09:55
Na krok od neba
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
13:50
Veľkou lyžicou
14:40
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:25
Bez batožiny
16:50
Destinácie
17:05
Detektívi zo severu
2
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Milujem Slovensko
22:00
Invalid
23:50
Pražská terčovnica
01:05
Správy RTVS "N"
01:55
Góly - body - sekundy
02:10
Počasie
02:20
Don Matteo
03:50
Správy RTVS "N"
04:40
Góly - body - sekundy
04:55
Počasie
Dvojka
REALITY: je čas na kúpu, alebo ešte nie?
06:00
Zázračný miniateliér
06:10
Čím cestovať
06:20
Jurošík "N"
06:30
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Malý rytier Trenk
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria
09:00
Regina
09:55
Plač pre syna
11:30
Obedníček
11:35
Odo
11:45
Pa a Pi "N"
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
SK dejiny
13:55
Prvá
14:35
Európska kaviareň ŠPECIÁL
16:00
Cesty za umením
16:30
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:55
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
17:40
Zázračný ateliér "N"
18:05
Čo budeme robiť
18:15
Superveda
18:30
Večerníček
18:35
Odo
18:40
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
18:55
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Malý rytier Trenk
19:30
Čím cestovať
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:35
Katarína Veľká III - Samozvanci
8
21:30
Radosť zo života
22:00
Trochu inak s Adelou
23:00
Bratislavské jazzové dni 2023
00:05
Správy RTVS "N"
00:55
Hírek
JOJ Šport
Kazia peniaze manželské vzťahy?
05:25
Bedminton World Tour
06:55
LIV Golf Tour
11:00
Bedminton World Tour
16:30
Dokument
17:30
Štúdio - Hokej Reprezentácia
17:55
Hokej - Reprezentácia
21:35
Hokej - MS do 18 rokov
23:55
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
01:00
FIS Svetový pohár obrovský slalom muži
02:30
FIS Svetový pohár zjazd ženy
03:45
FIS Svetový pohár zjazd ženy
JOJ Plus
Klikni a zisti či si expert na financie >>
05:00
Bez servítky
06:10
Nákupné maniačky
07:40
Letecké katastrofy
09:00
Extrémni nájomníci
3
09:45
Vražedné čísla
8
10:45
Vražedné čísla
9
11:45
Riskuj!
12:35
Extrémne prípady
13:40
Geissenovci - Ťažký život milionárov
14:40
Policajti v akcii
15:45
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:50
Letecké katastrofy
17:55
Geissenovci - Ťažký život milionárov
18:50
Naši
21
19:30
Profesionáli
4
20:30
Spravodlivosť
22:40
Agent na úteku
00:50
Spackané plastické operácie
21
01:50
Spackané plastické operácie
22
02:35
Mafstory
12
03:25
Šťastie v nešťastí
03:45
Ničitelia mýtov: Epické pokusy
04:30
Extrémni nájomníci
04:55
Kutyil s.r.o.
WAU
Potrebujete lieky? Žiaden problém
05:45
Diagnóza: Vražda
22
06:40
Súdna sieň
07:45
Prvé oddelenie
08:55
Vraždy v Midsomeri
3
11:25
To je vražda, napísala
1
12:35
To je vražda, napísala
2
13:50
Dr. House
5
14:50
Dr. House
6
15:50
Vraždy v Midsomeri
4
18:00
Vražedné čísla
10
19:05
Vražedné čísla
11
20:10
Polnočná spoveď
1
21:30
Polnočná spoveď
2
22:50
C.S.I.: Kriminálka Miami
19
23:45
Súkromné očko
8
00:45
FBI: International
4
01:20
Policajti v akcii
02:05
Súdna sieň
02:35
Myšlienky vraha
1
03:15
Tajomstvá zločinu
04:50
FBI: International
4
JOJ Svet
Pozrite, čo stojí za úspechom známej banky
06:00
História 360
08:00
Hodiny zúfalstva
08:30
Bizár na tanieri
09:00
Zbrane Hollywoodu
09:30
Pokusy s vlastným telom
10:00
Katastrofy v priamom prenose
11:00
Ochrancovia divočiny
11:30
Ochrancovia divočiny
12:00
Hodiny zúfalstva
12:30
Bizár na tanieri
13:00
Zbrane Hollywoodu
13:30
Pokusy s vlastným telom
14:00
Denníky dobra
14:30
Denníky dobra
15:00
Ochrancovia divočiny
15:30
Ochrancovia divočiny
16:00
Hodiny zúfalstva
16:30
Bizár na tanieri
17:00
Zbrane Hollywoodu
17:30
Pokusy s vlastným telom
18:00
Katastrofy v priamom prenose
19:00
Ochrancovia divočiny
19:30
Ochrancovia divočiny
20:00
Bizár na tanieri
20:30
Lovci duchov
21:30
Zbrane Hollywoodu
22:00
Pokusy s vlastným telom
22:35
Denníky dobra
23:00
Denníky dobra
23:30
Invázia do Poľska
00:20
Lovci duchov
01:10
Zbrane Hollywoodu
01:30
Pokusy s vlastným telom
02:00
História 360
JOJ Cinema
Si filmový maniak? TOTO si prečítaj
06:35
To dievča musíš milovať
08:20
Jednoducho svadba!
09:55
Pojedeme k moři
11:40
Lassie sa vracia
13:30
Pobav ma
15:10
Randenie v New Yorku
16:50
Ľadová sezóna
18:30
Dobrodružstvo v divočine: Pes hrdina
20:15
Vyhňa
22:20
Južný terminál
00:00
9 guliek
01:30
Assassin
02:55
Útek za Grace
Dajto
Výhodné úroky onedlho končia. Využite ich!
05:05
Bernieho dobrodružstvá
05:15
Oggy a šváby
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:25
Susedia
08:00
Kredenc
09:00
Partička
09:50
Dva a pol chlapa
1
10:10
Dva a pol chlapa
2
10:40
M*A*S*H
23
11:05
M*A*S*H
24
11:45
Dva a pol chlapa
3
12:05
Dva a pol chlapa
4
12:45
Teória veľkého tresku
12
13:30
Teória veľkého tresku
13
13:55
Teória veľkého tresku
14
14:25
Teória veľkého tresku
15
14:55
Teória veľkého tresku
16
15:20
Teória veľkého tresku
17
15:45
Priatelia
1
16:15
Priatelia
2
16:45
Dva a pol chlapa
5
17:15
Dva a pol chlapa
6
17:45
M*A*S*H
1
18:20
M*A*S*H
2
18:50
Mladý Sheldon
13
19:20
Mladý Sheldon
14
19:45
Susedia
20:30
Deň nezávislosti
23:30
Útek z väzenia
01:20
Športové noviny
01:35
Susedia
02:10
Silvánovci
03:55
Susedia
04:30
Zig a Sharko
Doma
Vlastníte nehnuteľnosť? POZOR! Toto ju ohrozuje najviac!
05:10
Oteckovia
14
06:00
Druhý dych
65
06:45
Túžba tela
46
07:10
Túžba tela
47
08:15
Krok za krokom
21
08:55
Krok za krokom
22
09:40
Krok za krokom
23
10:15
Chicago Fire
3
11:00
S hlavou v oblakoch
95
11:55
S hlavou v oblakoch
96
13:00
Oteckovia
15
14:10
Keď kvitne láska
27
15:15
Keď kvitne láska
28
16:05
Túžba tela
48
17:05
Túžba tela
49
18:05
Chicago Fire
4
19:00
Keď kvitne láska
29
19:55
Keď kvitne láska
30
20:55
Krok za krokom
24
21:25
Krok za krokom
1
21:55
Priatelia
3
22:25
Priatelia
4
22:50
New Amsterdam
8
23:50
Keď kvitne láska
29
00:45
Keď kvitne láska
30
01:45
S hlavou v oblakoch
95
02:30
S hlavou v oblakoch
96
03:10
Smotánka
04:10
Adela show
CS Film
Potrebujete lieky? Takto sa k nim dostanete ihneď
06:00
MalinyJAMológia
06:05
Zabij nudu!
06:20
Kouzlování
06:30
Kikirikí
06:35
Staré pověsti české
10
06:50
Bílý tesák
2
06:55
Já Baryk
11
07:00
O Mikešovi
14
07:15
O Dorotce
3
07:25
Mach a Šebestová
7
07:40
Tisíc a jedna noc
9
07:55
Broučci
8
08:10
Žofka a její dobrodružství
1
08:20
Pojďte pane, budeme si hrát
2
09:00
Teleshopping
10:15
Florián
12:00
Pomerančový kluk
13:35
Kinosál
13:45
Filmové minuty
14:00
Muž v pralese
15:15
Filmové písničky Hugo Haase
16:00
Dobrý tramp Bernášek
17:25
V čertích službách
17:40
Kinosál
18:00
Početí mého mladšího bratra
19:40
O Mikešovi
16
20:00
Nejistá sezóna
21:35
Uloupený obraz
21:45
Filmové minuty
22:00
Nebe a dudy
23:35
Teleshopping
Nova
INVESTOVANIE: Ako nenaletieť pri dlhopisoch
05:55
Raňajky
08:25
Ulica
4693
10:30
Jedna rodina
76
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Ordinácia v ružovej záhrade 2
145
13:45
Kriminálka Miami
13
14:35
Kriminálka Miami
14
15:30
Výmena manželiek
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love
18:30
Ulica
4695
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Bohemian Rhapsody
23:10
Päťdesiat odtieňov sivej
01:40
Kriminálka Miami
13
02:50
Ulica
4695
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2
145
04:55
Novashopping
ČT1
Praktické rady, ako zlepšiť rodinné financie
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola
09:45
Vínorodé brehy Mosely
10:10
Na ceste po Západnom Vlámsku
10:40
Príbehy slávnych... Jaroslav Marvan
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:10
Na stope
14:35
Reportéri ČT
15:25
Úsmevy Ilju Prachařa
16:05
Polopate
17:00
Bývať ako... japandi
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Doktor Martin
16
21:05
Všechnopárty
21:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:00
Hercule Poirot
23:40
Komisár Montalbano
01:20
AZ-kvíz
01:50
Banánové rybičky
02:15
Dobré ráno
04:50
Pod pokrievkou
Prima
Ako by si dopadol v tomto teste ty?
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:05
M.A.S.H
233
07:40
M.A.S.H
234
08:10
M.A.S.H
235
08:40
M.A.S.H
236
09:10
Zoo
196
10:30
Polícia Hamburg
18
11:30
Polícia Hamburg
19
12:30
Closer
13
13:25
Komisár Rex
13
14:30
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Máme radi Česko
22:00
Máme radi Česko
23:45
Áno, šéfe!
00:50
Polícia v akcii
01:45
Polícia Hamburg
18
02:45
Polícia Hamburg
19
03:45
Closer
13
04:40
Rozpáľ to, šéfe!
Markíza Krimi
Právnik radí: Dedenie majetku
05:45
NCIS: Los Angeles
2
06:25
NCIS: Los Angeles
3
07:00
Špecialisti
15
07:50
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
17
08:30
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
18
09:10
Kosti
5
09:55
Kosti
6
10:35
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
23
11:15
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
24
12:00
Policajné prípady
13:00
Policajné prípady
14:05
V mene zákona
15:05
Kosti
7
16:05
Kosti
8
17:00
Mentalista
20
18:00
Mentalista
21
19:00
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
1
19:55
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
2
20:55
Špecialisti
17
22:00
Špecialisti
18
22:50
Kosti
7
00:05
Kosti
8
00:45
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
1
01:25
NCIS - Námorný vyšetrovací úrad
2
02:10
Špecialisti
17
03:00
Špecialisti
18
03:45
112
04:10
Mesto tieňov 2
TA3
Potrebujete vyriešiť bývanie? Toto si určite prečítajte
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Zdravý les
13:45
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Zdravie na TA3
15:00
Správy
15:15
Štúdio TA3
15:30
Správy/Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Dobré správy
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
20:00
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Štúdio TA3
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Pozrime sa na to
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Cinemax
Čo kazí partnerské vzťahy najviac?
06:00
Semret
07:25
Jan
07:50
V delte
09:40
Film o živote
11:20
Prvé rande
11:35
Kurča pre Lindu
12:55
Priznanie
14:40
A prišli v noci...
16:30
V delte
18:15
Ako odpáliť ropovod
20:00
Na hraniciach
21:35
Seneca alebo Ako sa rodí zemetrasenie
23:30
Tmavo červená
01:40
UFO
03:10
Vlk samotár
03:40
Zákon mlčanlivosti
Jojko HD
Poznáte všetky výhody eReceptu?
05:05
Fidlivareška
6
05:25
MalinyJamológia 2
2
05:35
Knihy od Stonožky
53
05:45
Viking Vicky
18
06:00
Matematické príšerky
2
06:25
Tom Gates
14
06:35
Digley a Dazey
20
06:40
Okido
22
06:55
Strážcovia Trstinového mora
22
07:05
Lloyd a muchy
32
07:20
100%-ný vlk: Magická kniha
2
07:45
Mechamato
25
08:10
Fíha tralala
10
08:25
Petronela Jabĺčková
16
08:40
Odbodkovia
5
08:50
Bob staviteľ XV -
24
09:00
Požiarnik Sam
5
09:15
Zvierací ochrancovia
37
09:35
Plamienok a štvorkolky
11
10:00
Sonic Boom 2
2
10:15
Rybičky Flip a Flap
40
10:25
Mia a čarovné ihrisko
21
10:35
Mestská farma Lellobee
11
10:45
Pirátska akadémia
2
11:00
Moe a jeho šou
9
11:15
Strašidielka
25
11:20
Idefix
4
11:35
Zvieratká
18
11:55
Digley a Dazey
37
12:00
Naše prasiatko
29
12:05
Odbodkovia
5
12:20
Bambuľko a Bulienka
11
12:30
Barbapapa na ceste okolo sveta
10
12:35
Medzi nami zvieratkami
24
12:40
Máša a medveď
20
12:50
Požiarnik Sam
6
13:00
Knihy od Stonožky
54
13:15
Fíha tralala
10
13:25
Deti z farmy
42
13:40
Volám sa Caillou
3
14:05
Ovečka Shaun
14
14:15
Máša a medveď
21
14:30
Pirátska akadémia
3
14:45
Digley a Dazey
37
14:50
Naše prasiatko
29
14:55
MalinyJamológia 2
3
15:15
Chrumka a Čipsík
5
15:30
Bambuľko a Bulienka
12
15:40
Angličanina
4
16:00
Máša a medveď
22
16:10
Caillouve nové dobrodružstvá II-IV
15
16:20
Moe a jeho šou
10
16:30
Ovečka Shaun
14
16:45
Lloyd a muchy
32
17:00
100%-ný vlk: Magická kniha
3
17:30
Knihy od Stonožky
55
17:40
Idefix
5
17:55
Labková patrola
3
18:25
Mia a čarovné ihrisko
21
18:30
Mestská farma Lellobee
11
18:35
Sonic Boom 2
3
18:50
Plamienok a štvorkolky
12
19:15
Deti z farmy
42
19:30
Zvierací ochrancovia
38
19:50
Ruby z dúhy
25
20:05
Strážcovia Trstinového mora
22
20:10
Zvieratká
18
20:30
Mechamato
25
20:55
Chrumka a Čipsík
5
21:10
Šeherezáda – nevypovedané príbehy
13
21:40
Volám sa Caillou
4
22:05
Strážca vesmíru Roger
18
22:20
Jahôdka a jej kamaráti
3
22:45
Viking Vicky
19
23:00
Kúzlovanie
3
23:10
Rev a motoroví miláčikovia
15
23:35
Tom Gates
14
23:45
Digley a Dazey
20
23:50
Malí fidlikanti
4
00:10
Okido
22
00:25
Zabi nudu!
24
00:40
Knihy od Stonožky
54
00:50
Fidlivareška
1
01:10
MalinyJamológia 2
3
01:25
Zabi nudu!
24
01:40
Knihy od Stonožky
55
01:50
Kikirikí
11
02:00
Sníček
6
02:20
Knihy od Stonožky
55
02:30
Rapotáčik
1
02:40
Kúzlovanie
3
02:50
Máša a medveď
21
03:00
Sníček
6
03:20
Rapotáčik
1
03:30
Knihy od Stonožky
54
03:40
Tom Gates
14
03:55
Volám sa Caillou
4
04:20
Fíha tralala
5
04:30
Malí fidlikanti
8
04:50
Sníček a Dúhalka
3
Zobraziť
Nastavenia